Najlepsze kredyty na budowę domu

najtańszy kredyt na budowę domuW życiu każdego człowieka przychodzi taki moment w którym pojawia się potrzeba posiadana własnego domu. Decydując się na ten krok zastanów się czy posiadasz wystarczającą ilość gotówki, jeśli nie, warto znaleźć najkorzystniejszy dla siebie sposób finansowanie tej inwestycji.

Wiele osób zaciągając kredyt hipoteczny czy to na budowę domu czy na zakup mieszkania, podejmuje pochopne decyzje i zapomina, że zobowiązanie to wiąże go z bankiem na długie, długie lata.

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepszego kredytu na budowę domu

W poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty kredytu na budowę domu warto skalkulować ile będzie kosztowała nas przyszła nieruchomość i przygotować trochę oszczędności, które będą stanowiły wartość wkładu własne niezbędnego przy zaciąganiu kredytu hipotecznego. Stanowi on najmniej 5% wartości nieruchomości.

Zwróć uwagę na oprocentowania poszczególnych warunków i koszty związane z całym kredytem, W tym celu możesz skorzystać ze sprawdzonych kalkulatorów kredytów hipotecznych, znajdujących się głównie na stronach poszczególnych banków, bądź jeżeli zupełnie się na tym nie znasz udać się po bezpłatną poradę do doradcy kredytowego.

Najkorzystniejsze kredyty na budowę domu w 2014 roku

Nasi eksperci prześledzili oferty banków w poszukiwaniu najatrakcyjniejszego kredytu na budowę domu. Jednym z nich okazał się BankPKO z ofertą „Własny kąt hipoteczny” z możliwością negocjowania najkorzystniejszego kredytu na budowę domu. Jakie korzyści niesie ze sobą takie rozwiązanie:

  • Atrakcyjne warunki cenowe
  • Możliwość negocjacji warunków cenowych
  • Finansowanie aż do 95% wartości nieruchomości
  • Długi okres kredytowania, aż do 35 lat
  • Wakacje kredytowe (raz w roku) z możliwością zawieszenia spłaty jednej raty
  • Karencja w spłacie kapitału w okresie realizacji inwestycji nawet do 36 miesięcy
  • Minimum formalności.

Kalkulator kredytu hipotecznego związanego dokładnie z tą ofertą znajdziesz na tej stronie:

http://www.forum-kredytowe.pl/kalkulatory-kredytowe-136/

Jeżeli interesuje Cię więcej ofert i porównanie poszczególnych z nich wszystkich banków zapraszamy Cię także do odwiedzenia ciekawego rankingu:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/jaki-bank-ma-najlepszy-kredyt/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *